درباره ما

سامانه «اپرو» چیست؟
 
   اپرو، سامانه آنلاین خدمات گردشگری در سراسر جهان است که وجه تمایز آن، امکان دریافت تمامی خدمات ویژه سفر به شکل متمرکز است. سرعت و سهولت دریافت خدمات گردشگری، آن را به ابزاری کاربردی تبدیل کرده است؛ به شکلی که شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز، از خدمات مشاوره و اطلاع‌رسانی، رزرو بلیت و هتل و خدمات دیگر این سامانه بهره‌مند شوید. ضمنا این سامانه قابلیت ارائه خدمات از طریق وب سایت، موبایل و کیوسک های بانکی را دارا است.
بانک گردشگری به عنوان تنها بانک تخصصی صنعت گردشگری، با راه اندازی کیوسک های ویژه این سامانه در باجه های24 ساعته شعب خود و اماکن عمومی، پیشگام ارائه خدماتی متمایز و نوین به هم وطنان عزیز در حوزه گردشگری و سفر خواهد بود و دسترسی آسان و سریع همگان به خدمات سفر را در هر ساعت از شبانه روز فراهم خواهد کرد. لازم به ذکر است سامانه اپرو به زودی از طریق وب سایت و همراه بانک گردشگری هم ارائه خواهد شد.
 
چه خدماتی را می‌توان از سامانه اپرو دریافت کرد؟
 
   • تهیه آنلاین بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس به مقاصد گردشگری داخلی و خارجی
با در دست داشتن کارت بانکی بانک گردشگری و یا کارت‌های دیگر عضو شبکه شتاب می‌توانید از سامانه اپرو بر روی کیوسک های بانک گردشگری، بلیت پروازهای داخلی و خارجی، بلیت قطار و بلیت اتوبوس خریداری کنید. این خدمات به‌ویژه برای کسانی که با ضرورت مسافرت ناگهانی مواجه می‌شوند اهمیت زیادی دارد.
 
   • رزرو هتل در هر نقطه از جهان در تمامی ساعات شبانه‌روز
برای اطمینان از اقامتی راحت می‌توانید به محض نهایی شدن برنامه سفرتان، با مراجعه به کیوسک های بانک گردشگری و استفاده از این سامانه، هتل خود را در ایران و هر نقطه از جهان رزرو کنید.
 
   • ارائه مشاوره و اطلاعات سفر
آگاهی از شرایط مقصد سفر، وضعیت آب و هوایی، مشاوره در خصوص بهترین مقاصد ممکن با توجه به مبلغِ در نظر گرفته شده و مشاوره در مورد بهترین مکان های گردشگری در فصل‌های مختلف سال، اهمیت زیادی برای استفاده حداکثری از فرصت سفر دارد؛ به‌ویژه اگر برای تصمیم‌گیری محدودیت زمان دارید و می‌خواهید در اولین فرصت ممکن از اطلاعات و مشاوره لازم برخوردار شوید، اپرو یک فرصت استثنایی برای شماست.
 
   • سایر خدمات اپرو
ارائه تسهیلات سفر، ارائه مشاوره سفر،اخذ ویزا، ارائه تورهای داخلی و خارجی و بهره مندی از خدمات باشگاه مشتریان اپرو از دیگر امکاناتی است که گردشگران می توانند به زودی از طریق سامانه اپرو بهره مند شده و به سهولت از این خدمات استفاده نمایند.سامانه اپرو به عنوان یک ابزار نوین ارائه خدمات گردشگری، با مشارکت بانک گردشگری، شرکت «توسعه فناوری اطلاعات گردشگری ایران (TIT)» و همکاری شرکت «سفرهای کهکشانی» طراحی و عملیاتی شده و در معرض استفاده هم میهنان عزیز قرار گرفته است.