برای تهیه و رزرو بلیط پرواز خارجی می‌توانید از طریق سایت www.apro.ir یا اپلیکشن اقدام به خرید نمایید.

در مرکز تماس اپرو یک تیم ۵۰ نفره، ۲۴ ساعته شبانه روز در کلیه مراحل سفرتان پشتیبان شما هستند. شما می‌توانید برای طرح سوالات خود یا انجام هرگونه تغییر در برنامه‌ی سفر با شماره ۰۲۱-۷۲۴۷۵ تماس بگیرید. شما می‌توانید از طریق صفحه پشتیبانی اپرو در سایت apro.ir، دکمه پشتیبانی در اپلیکیشن و همچنین از طریق اینستاگرام Apro_ir با ما در ارتباط باشید.

بلیط تمام خطوط هوایی دنیا در سایت اپرو موجود است، چه پروازهایی که مبدا یا مقصد آنها ایران است و چه پروازهای داخلی دورترین کشورهای دنیا. پروازهای ایرلاین‌هایی مثل لوفت‌هانزا، امارات، قطر ایرویز، ترکیش‌ایر،ایرفرانس، ایرفلوت، آلیتالیا، اوکراینی، پگاسوس و ده‌ها ایرلاین دیگر در اپرو قابل تهیه هستند. همچنین بلیط پروازهای خارجی شرکت‌های هواپیمایی داخلی مانند ماهان، ایران‌ایر، قشم ایر، آتا و .. نیز روی سایت اپرو به فروش می‌رسد.

حتما قبل از انتخاب پرواز خود در مورد مقررات پرواز و قوانین مربوط به ویزا تحقیق کنید (مثلا ممکن است مقصد سفر شما نیاز به ویزا نداشته باشد ولی برای توقفی که در مسیر دارد نیاز به ویزای ترانزیت داشته باشید). برای این کار به صفحه قوانین و مقررات پرواز خارجی مراجعه کنید و در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با پشتیبانی و مرکز تماس اپرو با شماره ۰۲۱۷۲۴۷۵ تماس بگیرید.

به هیچ وجه. شما هزینه‌ بلیط را به صورت ریالی و با کارت‌های شتابی که در دست دارید تنها با داشتن رمز دوم کارت پرداخت می کنید و بلیط شما بلافاصله صادر خواهد شد و قابل استفاده خواهد بود.

تردید نکنید! کلیه‌ فرایندهای جستجو، مقایسه، خرید و صدور بلیط پروازهای خارجی در سایت اپرو صددرصد آنلاین است و به محض پرداخت می توانید بلیط خود را مشاهده نمایید.

بله، آنچه پس از جستجوی پرواز مورد نظر خود روی سایت اپرو می‌بینید، برنامه قطعی پروازهای ایرلاین‌هاست که به ریال محاسبه شده است. اگر احیانا تغییری در ساعت یا برنامه‌ی پرواز به وجود بیاید، از طریق پشتیبانی سایت اپرو به اطلاع شما خواهد رسید.

در پروازهای داخلی الزامی نیست. ارائه‌ مدرک شناسایی معتبر (کارت ملی) برای دریافت کارت پرواز کافی است، اما توصیه می‌شود که بلیت‌ یا عکس آن ‌را به همراه داشته باشید. به همراه داشتن نسخه چاپ شده از بلیت خریداری شده برای کنسل کردن احتمالی پرواز نیاز می‌باشد.

ارزان بودن بلیط سفر به عوامل مختلفی مرتبط است که برخی از مهم ترین آنها موارد زیر هستند:
در پروازهای سیستمی معمولا هرچه به زمان پرواز نزدیک تر می شویم به دلیل پر شدن کلاس نرخی‌های ارزان تر، قیمت آن افزایش پیدا می کند. معمولا هرچه زودتر پروازتان را بخرید ارزان تر است اما این قضیه در مورد پروازهای چارتری متفاوت است.
بلیط ایرلاین‌های مختلف را چک کنید. برای اغلب مسیرها ایرلاین های کم هزینه (Low Cost Airline) وجود دارند که در ازای خدمات و امکانات کمتر، پروازهای ارزان تری به شما پیشنهاد می دهند.
در روزهای مختلف سال، فصل، هفته و حتی ساعات متفاوت، قیمت یک پرواز ممکن است تغییرات زیادی داشته باشد. با استفاده از تقویم قیمتی و فیلترهای تعبیه شده جستجو می توانید با چند روز جابجایی، پروازهای به مراتب ارزان تری پیدا کنید. علاوه بر این، پروازهای توقف دار و صبح زود نیز معمولا پروازهای ارزان تری هستند.
بلیط خود را از سایت های معتبر خریداری کنید و قیمت آنها را در ازای خدمتی که ارائه می دهند با هم مقایسه کنید با در نظر گرفتن این موارد می توانید هوشمندانه، بهترین و ارزان ترین پرواز را برای سفر خود تهیه کنید.

تقویم قیمتی امکان مقایسه قیمت‌های روزهای نزدیک به جستجو را به شما می دهد. با کلیک روی نوار فیلتر بالای تقویم قیمتی، قیمت بلیط‌های ۳ روز قبل و ۳ روز بعد از تاریخ مورد نظر شما در جدولی نمایش داده می‌شود و به این ترتیب می‌توانید با تغییر کوچکی در برنامه‌ی سفر خود، هزینه‌ی بلیط را حتی تا نصف کاهش دهید!

در هر جستجویی که انجام می دهید، به صورت پیش فرض در ابتدای فهرست با پروازهایی روبرو می شوید که به عنوان بهترین پروازها به شما معرفی می شوند. در الگوریتم گزینش و نمایش این پروازها هر دو فاکتور قیمت و مدت زمان سفر در نظر گرفته شده است.

باید به قسمت جامه‌دان شرکت‌های هواپیمایی که به بار شما خسارت وارد کرده واقع در ترمینال‌ها مراجعه کرده و نسبت به پر کردن ادعانامه اقدام نمایید.

برای اطلاع دقیق از شرایط و جریمه کنسلی یا تغییر بلیط پرواز مورد نظرتان در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با شماره ۰۲۱-۷۲۴۷۵ تماس بگیرید و یا در بخش قوانین مقررات درج در سایت اطلاعات مورد نیاز خود را بیابید.

در صورتیکه یکی از موارد زیر را مشاهده کرده باشید، بلیط شما صادر شده است.

مشاهده بلیط بعد از پرداخت بانکی
دریافت پیامک صدور بلیط
دریافت ایمیل صدور بلیط
اگر سه مورد بالا را مشاهده نکرده اید لطفا به بخش منو سایت قسمت سفارشات و استردادها مراجعه نمایید در صورتیکه بلیط خود را در این بخش مشاهده میکنید بلیط صادر شده است.
اگر در حین خرید با خطا مواجه نشده اید و بلیط خود را در هیچ یک از موارد بالا ملاحظه نکردید با پشتیبانی تماس بگیرید.

به دلیل امکان پیگیری‌های بعدی بلیط و ارائه پشتیبانی با کیفیت، عضویت در سایت برای خرید بلیط در اپروالزامی است.

با شارژ اعتبار اپرو می‌توانید بدون نیار به پرداخت از درگاه بانک بلیط خود را تهیه نمایید. در روزهایی که درگاه بانک به دلیل مسائلی مانند پرداخت یارانه‌ها با مشکل مواجه شود، اعتبار اپرو به شما کمک خواهد کرد تا بدون مشکل خرید نمایید.

خرید از کارت و اعتبار به صورت هم‌زمان وجود دارد. اپرو در مرحله صورت حساب میزان اعتبار را از صورت حساب کسر میکند و میزان تفاوت را به مرحله درگاه بانکی هدایت میکند.

پروازهای چارتری در اکثر مواقع غیر قابل استرداد هستند. قیمت بلیط کودک و بزرگسال در پروازهای چارتری برابر است.

در صورتیکه نام مسافر را اشتباه تایپ کرده باشید، با پشتیبانی تماس بگیرید بر اساس قوانین ایرلاین با پرداخت جریمه امکان اصلاح نام، برای برخی ایرلاین ها وجود دارد.

از قسمت سفارشات و استردادها درخواست استرداد خود را ثبت نمایید. در صورتیکه ایرلاین پرواز جایگزین به شما ارائه نکرده است، مبلغ بلیط به شما استرداد خواهد شد. برای پرواز های چارتری ارائه بلیط مهر شده الزامی است.

در صورتیکه ایرلاین مدل هواپیما را اعلام کرده باشد ما در صفحه جستجو پرواز ها آن را نمایش می‌دهیم. در مورد پرواز‌هایی که مدل هواپیما در آن ذکر نشده است، ایرلاین مدل هواپیما را اعلام نکرده است.

امکان خرید بیشتر از ۹ نفر و خریدهای گروهی با ثبت درخواست شما از طریق پشتیبانی قابل انجام است. در صورتیکه تمایل دارید تعداد بیش از ۹ بلیط تهیه کنید با پشتیبانی اپرو تماس بگیرید.

در هنگام بروز چنین مشکلاتی می‌توانید با معاونت هوانوردی و امور بین المللی سازمان هواپیمایی کشوری با شماره تلفن‌ ۷۲۴۷۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.